Logo

Mazda 626 didt klima full hitno

Број на оглас: 3572483 | Објавен на: 30.06.2020, 18:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 626

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mazda 626didt
2000g
Ful oprema
Reg istecena

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 combe

Потврден огласувач