Logo

Audi A3 1.6 TDI 105ks od MK

Број на оглас: 3572543 | Објавен на: 04.06.2020, 08:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2014

Гориво: Дизел

Километри: 80000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 full oprema i so servisna istorija i 85.000km
Kupena e od Skopje salon
Prva registracija 12.2013

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Jani Bogevski

Потврден огласувач