Logo

FORD TRANSIT 2.2 TDCI 2010 GOD EKSTRAA

Број на оглас: 3572643 | Објавен на: 03.06.2020, 10:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.500 €

10.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


8500e+ ddv
ful oprema
So kran
Novi gumi

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 ACE

Потврден огласувач