Logo

Digalka

Број на оглас: 3572694 | Објавен на: 30.06.2020, 22:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Digalkata e Nova Vo paket sto mojt da kreva do 500 kg .pozz
.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 as

Потврден огласувач