Logo

Opel Corsa 1.3 cdti uvozz full 10 godina

Број на оглас: 3572874 | Објавен на: 03.06.2020, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.210 €

3.250 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo besprekorna sostojba full oprema plateni davacki do registracija proba I proverka kade sakate
Pozz

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач