Logo

Vectra B cdx

Број на оглас: 3572886 | Објавен на: 05.08.2020, 06:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1997

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.450 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Vectra B
2.0 136hp (100kw)
KLIMA Ispravna
Benzin/plin atestiran (Landi Renzo)
Registrirana do dekemvri na krajot 2020

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 k

Потврден огласувач