Logo

Dodge caliber SXT 2.0 CRD (TDI ) 103 KW UVOZZ 07 G

Број на оглас: 3572889 | Објавен на: 03.06.2020, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dodge

Модел: Caliber

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Perfektna sostojba full oprema bez ni edna mana
NAPAVEN GOLEM SERVIS REBRAST KAIS SITE ZATEGACI KOMPĹET I VODNA PUMPA
Plateni site davacki do registracija proba I proverka kade sakate
Pozz

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Blagoja

Потврден огласувач