Logo

De Walt Strauber za gips karton i udarna stragilica

Број на оглас: 3572952 | Објавен на: 22.11.2020, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 28.000 МКД

29.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Bateriski Strauber za gips karton 4400 obrrai
Bateriska udarna strafilica-impakt/torx
Dve baterii i polnac.kufer
Noviii

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 dule

Потврден огласувач