Logo

BMW X5 Sport Packet

Број на оглас: 3573082 | Објавен на: 04.06.2020, 21:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава BMW X5 3.0D,218 к.сили на Бугарски табли,платен патен данок,зелен картон до 28.08.2020. Џипот од опрема поседува се. Може и замена!

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Живица

Потврден огласувач