Logo

Se prodava Kukja

Број на оглас: 3573149 | Објавен на: 30.05.2020, 12:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 85 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 317 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Празен

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Исток

Адреса: Vlaski pat

Цена: 70.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kukja na ulica vlaski pat 70 kvadrati i 15kvadrati garaza , vkupna povrsina 317m² , ima i bunar.

 Дарио

Потврден огласувач