Logo

PRODAVAM KOMPLET DVOSET TROSET

Број на оглас: 3573235 | Објавен на: 03.08.2020, 15:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM DVOSET TROSET FOTELJA I MASICKA ZA DNEVNA SOBA KUPENI OD SIMPO ... PESOK BOJA ..
KOMPLET CENA : 20000 DEN.

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Joco

Потврден огласувач