Logo

Se prodava TAM

Број на оглас: 3573250 | Објавен на: 24.05.2020, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaTAM so pominati 74 222 km,mnogu sochuvan, garaziran, perfectna sostojba, prv gazda,prva boja
INFORMACII NA TELEFON: 078 282 898 - Todor

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач