Logo

Gumi za Smart

Број на оглас: 3573338 | Објавен на: 03.06.2020, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 175

Висина: 55

Дијаметар: 15

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam polovni letni gumi za Smart, 145/65/15 predni, 175/55/15 zadni, vo dobra sostojba

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 ilija