1 / 3
Плочки МЕРМЕР
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2020 12:09

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава бел мермер во плочки бел снег многу ефтино. 2cm дебелина...

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Плочки

Се продава / Можна е замена од:

Hristina
Потврден огласувач
075525114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам