Logo

Mercedes E220 CDI 143ks 2000g Redizajn

Број на оглас: 3573647 | Објавен на: 23.05.2020, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 106 kw / 144 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.299 €

2.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes E220 CDI 2000godina
Registrirana do 10.2020
Na nea se si funkcionira ima i klima..
2 originalna kluca
Smeneto ulje i filtri pred 1000km.
Zamena za motor ili kola!!

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач