Logo

Nissan QASHQAI

Број на оглас: 3573710 | Објавен на: 26.05.2020, 23:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 106 kw / 144 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Proizvedeno 2008
Servisiran
2 kluca
Panoramen krov
Ubavi gumi
Mn socuvan
078 599 222

 Кратово

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач