Logo

Jaguar X-Type 2.0 benzin registriran so zelen karton 112233

Број на оглас: 3573842 | Објавен на: 09.07.2020, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 115 kw / 156 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e mnogu zacuvana napraven mal i golem servis novi gumi nov akomulator registrirana so zelen karton

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач