Logo

Peugeot//1.4 hdi///2006g//

Број на оглас: 3574212 | Објавен на: 02.06.2020, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: По Договор

2.590 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana-servisirana so servisna kniska -reg 31.12.2020-klimatronik-se e ispravno do posledno kopce....4.5l na 100km mereno..proverka kade sakate..PALI VOZI...

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 dimce

Потврден огласувач