Logo

CHEVROLET SPARK BENZ/PLIN... KLIMA -09

Број на оглас: 3574264 | Објавен на: 30.05.2020, 15:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Spark

Година: 2009

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 38 kw / 52 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1.950 €

1.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


chevrolet spak 0.8 benzin/plin vo odlicna sostojba KLIMA

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 V. N.

Потврден огласувач