Logo

Prodavam Plasticni pragovi za Corsa C

Број на оглас: 3574290 | Објавен на: 23.05.2020, 11:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa C

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Zdravi pravi

 Дарио

Потврден огласувач