Logo

Mercedes E 200 cdi može zamena

Број на оглас: 3574436 | Објавен на: 30.05.2020, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 21 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Mercedes e 200 cdi bluetec euro 6 vo dobra sostojba može zamena za poeftino vozilo inf.na tel.O71231201 samo na ovoj broj.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач