Logo

СЕ ИЗНАЈМУВА МОЖНА Е И ПРОДАЖБА

Број на оглас: 3575038 | Објавен на: 03.06.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 70 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Дрва

Дворна површина: 265 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 1970

Година на реновирање: 2000

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: pirinska br. 25 Kicevo naselba Karpus

Цена: 199 €

200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува куќа - наместена може и пренамена за деловен простор за подолг период со вкупна површина 265 м² со доградба по урбанистички план П+2 11 м * 16 м вцртан објект.
Можен инвеститор за градба на зграда со компезација на станови.
Цена по договор.

 Сашо Кузманоски

Потврден огласувач