1 / 2
Prodavam gumi so bandazi i zelezni bandazi za motokultivator
3.000 МКД
27.04.2020 18:16

Аеродром / Скопје

Prodavam gumi so bandazi i zelezni bandazi za motokultivator. Odgovaraat za slednite tipovi motokultivatori:
IMT 506
Gorenje Muta
Simplicity

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070344501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам