Logo

Plac

Број на оглас: 3575370 | Објавен на: 28.05.2020, 09:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac KP 638 pomegu s.Bistrica i s.Zabeni na samiot glaven pat kon grcka granica vo industriskata zona info na 070919217 i 075629628 i na viber

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mence

Потврден огласувач