Logo

FIAT GRANDE PUNTO VAN 1.3 MULTIJET TOVARNO N1

Број на оглас: 3575552 | Објавен на: 23.05.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Grande Punto

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 184.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Fiat Grande Van 1.3 multijet proizvedeno 2007g. N1 tovarno vozilo 400kg noslivost, 255000km, registrirano do 20/01/21 Klima, Airbag, bordcomputer, centralno so dalecinsko, elektrika na prozori i retrovizori, CD so komandi na volan..
Voziloto e na firma, cenata e 3000 eur -18% ddv.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 ...