Logo

GUSEN KAMIN UPLAND SO ELENCE

Број на оглас: 3575556 | Објавен на: 01.08.2020, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 14.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava celosno gusen kamin upland koristen samo 1 sezona. Kaminot e pogoden za greenje na prostorija do 30m2.

Prakam po kargo

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Korisnik

Потврден огласувач