Logo

Mercede

Број на оглас: 3575688 | Објавен на: 23.05.2020, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2021

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1.999 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c180 plin dizna ates reg cela godina novi gumi maksimalno zacuvan centralno elektrika klima moze zamena za poveke inbox eli na __078 273 866__

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Dusko

Потврден огласувач