Logo

LED СИЈАЛИЦИ ЗА АВТОМОБИЛ

Број на оглас: 3575877 | Објавен на: 30.07.2020, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


I. Се продаваат ЛЕД сијалици од следните модели:
1. LED светла за фар: H1 – 800 денари
2. LED светла за фар: H4 – 850 денари
3. LED светла за фар: H7 – 800 денари
4. LED сијалица за позиција T10 (canbus - error free) – 80 денари
5. LED сијалица за позиција T10 (убодни) – 60 денари
6. LED сијалица за позиција T10 (керамика) – 50 денари
7. LED сијалица за ентериер T11 – 70 денари
8. LED сијалица за ентериер 31mm – 60 денари
9. LED сијалица за ентериер 36mm – 70 денари
10. LED сијалица за ентериер 42mm – 80 денари
11. LED сијалица за рикверц – 70 денари
12. LED сијалица за стоп-позиција – 80 денари
13. LED сијалица за табла Т5 (бела, плава црвена боја) – 50 денари
14. ЛЕД сијалица Т4 за табла - 150 денари
15. Сијалица во боја за табла Т5 – 50 денари
16. Фасонка за лед сијалица за табла Т5 - 50 денари
17. ЛЕД ленти за магленки - 500 денари

II. Дополнителна опрема за автомобил:
1. Паркинг сензори со дисплеј – црна боја – 900 денари
2. Паркинг сензори со дисплеј – сива боја – 900 денари
3. СЕТ за полирање на кола – 500 денари

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Александар.a4e

Потврден огласувач