Logo

Hitno se prodava za kes Extra cena

Број на оглас: 3575916 | Објавен на: 23.05.2020, 17:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Pali vozi
Massey Ferguson 155 (61 KS)

 Радовиш    Општина:Конче

Прати Е-Маил

 djehan

Потврден огласувач