Logo

Opel Astra Za delovi 2.0dizel

Број на оглас: 3576116 | Објавен на: 22.11.2020, 17:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi

 Sejdo

Потврден огласувач