Logo

Delovi ili cela pali vozii 1.8 16v

Број на оглас: 3576122 | Објавен на: 22.11.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi 078268198

 Sejdo

Потврден огласувач