Logo

Delovi 078268198

Број на оглас: 3576130 | Објавен на: 22.11.2020, 17:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 180

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi mercedes a180 benzini

 Sejdo

Потврден огласувач