Logo

078268198 delovi za bmw e46

Број на оглас: 3576135 | Објавен на: 21.09.2020, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 136 kw / 185 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 121 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw e46 dizel 136 150

 Sejdo

Потврден огласувач