Logo

Delovi bmw 525 530

Број на оглас: 3576166 | Објавен на: 22.11.2020, 17:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 22 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za bmw

 Sejdo

Потврден огласувач