Logo

BANDAZI ZA AUDI I VW

Број на оглас: 3576258 | Објавен на: 23.09.2020, 12:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 17

Ширина на бандаж: 7.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 225

Висина на гума: 50

Дијаметар на гума: 17

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazite za audi se od a4 2011 vo perfektna sostojba so odlicni gumi bridgestone 225/50/17 - 4 parcina
Bandazite za vw se od golf 5 gt isto vo perfektna sostojba so odlicni gumi 225/45/17 - 4 parcina

 Goran

Потврден огласувач