Logo

Plug ALPLER

Број на оглас: 3576351 | Објавен на: 22.05.2020, 10:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Trobrazden plug ALPLER so podesuvanje 10" 12" 14" (75cm,90cm,105cm)

 Битола    Општина:Новаци

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач