Logo

Se prodavaat bandazi/bandasi 15 4x100 itnooo

Број на оглас: 3576400 | Објавен на: 23.05.2020, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Алумински

Ширина: 7J

Дијаметар: Останато

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 4 дупки

Цена: 5.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se malce izgrebani i zatoa e taa cena.
Pustam po kargo baraj te me na 075978717
Itnoooo!!!

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач