Logo

Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani

Број на оглас: 3576437 | Објавен на: 30.06.2020, 19:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1100 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


070 / 960 - 272

Prodavam orizova niva 1,1 dekar, blizu Dolni Podlog, Kocani, kaj mesto vikano KAJ KRUSKATA.

Продавам оризова нива 1,1 декар, близу Долни подлог, Кочани, кај место викано КАЈ КРУШКАТА.

070 / 960 - 272

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 070 000 000

Потврден огласувач