Logo

СЕ ПРОДАВА ОПЕЛ МЕРИВА

Број на оглас: 3576453 | Објавен на: 15.08.2020, 12:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Meriva

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.250 €

2.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


🔝 СЕ ПРОДАВА ⚠️
🚘 ОПЕЛ МЕРИВА 1.7 CDTI
74kw - 101KS - 2003 година 🚘 euro4
Од опрема поседува: 📝
- Клима уред (одлично работи) ✅
- Серво волан подесив по висина ✅
- Алуминиумски бандажи со 4 гуми M+S (185-60-15) ✅
- ESP ✅
- ABS ✅
- AIRBAG ✅
- Радио со CD, AUX, USB 📻
- Електрика на предни прозорци ✅
- Електрика на ретровизори ✅
- Централно заклучување со далечинско и 2 клуча 🔑
- Направен целосен мал и голем сервис 🔧
- Сменети плочки напред и назад ✅
- Регистрирана до 16.10.2020 година ✅
- Никаква корозија на каросерија ✅
- Без никакви дополнителни обврски за вложување ✅
- Одличен семеен автомобил 🔝
- За повеќе информации за автомобилот и околу цената јавете се на
☎️ 078-274-367 Александар

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Александар.a4e

Потврден огласувач