Logo

Bandazi od opel 4*100

Број на оглас: 3576599 | Објавен на: 03.06.2020, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 5.5J

Број на дупки во бандаж: Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 100

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat 4 celicni bandazi so gumi

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач