Logo

Nokian zimski gumi 195/65/15

Број на оглас: 3576601 | Објавен на: 03.06.2020, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 195

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Gumite se vo super sostojba eftino

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач