Logo

Се Продава Lenovo Gaming PC

Број на оглас: 3576685 | Објавен на: 25.05.2020, 02:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i5

Тип на хaрд диск: SSD

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


ТЕЛ БРОЈ >>> 078 - 987 - 455 <<<

Со надворешно напојување кое работи нормално како и оригиналното Леново, комјутерот е среден со лиценциран Windows 10 и со следниве спецификации:

Се продава сервисиран Lenovo Gaming PC

RAM: 8.0 GB
WINDОWS 10
NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz

Цена 12,000 денари.

ТЕЛ БРОЈ >>> 078 - 987 - 455 <<<

 Скопје    Општина:Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 stojce

Потврден огласувач