Logo

Guma nova so bandas za rezerva 5 x 112 15 ka.

Број на оглас: 3576808 | Објавен на: 10.08.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 112

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


1 br. Guma skoro nova so bandas
Guma 195 65 15
Bandas 5 x 112 15 ka.
Odgovara za vw golf 5. Passat. Seat.audi. i dr vozila

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач