Logo

Skara so plotni

Број на оглас: 3576812 | Објавен на: 20.09.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.999 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градина / Скара и Грил

Вид на оглас: Се продава


Elektricna skara so 2 plotni

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 goce

Потврден огласувач