Logo

Bandazi do gumi za bmv X6

Број на оглас: 3576900 | Објавен на: 19.09.2020, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 19

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 255

Висина на гума: 45

Дијаметар на гума: 19

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite i gumite se vo odlicna sostojba gumite se vozeni samo 3000 kilometri tel 078213001 Luka !!

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 luka

Потврден огласувач