Logo

VW SARAN 1.9 TDI FULL Galaksi Alhambra Golf

Број на оглас: 3576985 | Објавен на: 23.05.2020, 19:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Saran e so ful oprema klimatronik raboti
Servisiran se od potrosen matrijal
Rebrasti zategaci vodna pumpa
Novi plocki nava prednica
Moze zamena za MK avtomobil
Za podetalni info. Javete se na
078 353 795
078 353 795
078 353 795

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Golf

Потврден огласувач