Logo

Renault Kangoo 1.5 dci 2002 god.

Број на оглас: 3577060 | Објавен на: 20.09.2020, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Kangoo

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 48 kw / 65 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.000 €

2.099 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Renault Kangoo
1.5 dci
2002 god.
Registrirano do 22 04 2021 godina

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач