Logo

Se Prodava skuter 125

Број на оглас: 3577137 | Објавен на: 04.12.2020, 18:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2018

Модел: Jonway

Километри: 5000

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Jonway125c. моторот е купен лани. регистриран до 18.08.2021има поминато 2000км. сега направен сервис. лед светла. во перфектна состојба.

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 mishko

Потврден огласувач