Logo

Husqvarna 365

Број на оглас: 3577152 | Објавен на: 30.05.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Вид на оглас: Се продава


Husqvarna 365 vo odlicna sostojba

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 IVO

Потврден огласувач