Logo

OPEL VECTRA 1.8 ATEST PLIN 1996

Број на оглас: 3577161 | Објавен на: 10.07.2020, 19:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 900 €

1.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


KOLATA E ODLICNA STEGNATA TIP TOP
REGISTRIRANA DO 10 MESEC 2020
4 NOVI GUMI SVE ISPRAVNA
MOZE I ZAMENA
KES 900 FIX ZAMENA 1200

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Stefan Durmis Dimitrov

Потврден огласувач